86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

9 Інструкції з виготовлення зварних виробів із нікелевих сплавів Hastelloy C-276

ЧАС: 2020-06-08 HITS: 20

Hastelloy C-276, UNS N10276, або скорочено C276, є найпоширенішим корозійно-стійким сплавом на основі нікелю, придатним для різних хімічних виробництв, що містить окислювальні та відновні середовища. Високий вміст молібдену та хрому робить сплав стійким до іонної корозії хлору, вольфрамовий елемент додатково покращує корозійну стійкість.

Hastelloy C-276 є одним з єдиних матеріалів, стійких до корозії вологим газоподібним хлором, гіпохлоритом і розчинами діоксиду хлору. Він має значний вплив на розчини хлоридних солей високої концентрації, такі як хлорид заліза та хлорид міді. Стійкість до корозії.

Hastelloy C-276 має дев'ять основних запобіжних заходів при зварюванні, «Резюме виглядає так:

1. Очищення перед зварюванням
Через забруднення та оксиди, що прилипають до поверхні Hastelloy, перед зварюванням необхідно очистити зону зварювання. Методом очищення може бути механічне очищення, тобто місце зварювання полірується кутовою шліфувальною машиною до появи металевого блиску. Ширина очищення повинна бути більше 100 мм, щоб домішки не потрапили в зону зварювання.
2. Спосіб зварювання
Зварювання, як правило, здійснюється методом прямого підключення постійного струму. При прямому підключенні постійного струму температура рівня вольфраму низька, допустимий струм великий, втрати рівня вольфраму малі, кінець рівня вольфраму полірується під 30°, а головка злегка відполірована з площини.
3. Газовий захист
Hastelloy C-276 має вжити заходів для мінімізації корозійної стійкості зварного шва та зони теплового впливу, таких як зварювання в захищеному від вольфраму газу (GTAW), зварювання металевими електродами, захищене газовим зварюванням (GMAW), зварювання під флюсом або деякі інші методи зварювання, які мінімізують корозійна стійкість зварних швів і зон термічного впливу.
4-1Враховуйте очевидний захисний ефект газу аргону: хороший захист, концентрація тепла, хороша якість зварного шва, невелика зона теплового впливу, невелика деформація зварного шва, щоб корозійна стійкість зварного шва та зони теплового впливу була зведена до мінімуму.

4. Зварювальний паз
Зварювальні канавки переважно обробляють механічною обробкою, переважно холодною обробкою, щоб забезпечити відповідність форми, розмірів і шорсткості обробленої поверхні вимогам креслення або правил процесу зварювання. Обробка канавки перед зварюванням спричинить загартування, тому перед зварюванням необхідно відшліфувати оброблений паз. Зварювальні пази не повинні мати таких дефектів, як розшарування, згинання, розтріскування та розриви.

Зваріть паз і металеву поверхню в межах ширини 50 мм з обох сторін, щоб видалити колір окислення, і очистіть безоксидними розчинниками, такими як етанол, ацетон або пропанол, щоб видалити такі забруднення, як жир, волога, сліди крейди тощо. вільна шкіра або целюлозна губка. «Спеціальна сталь 100 секунд» нагадує, що непотрібні зварювальні матеріали, шкідливі речовини на нечистому одязі та взутті робітників не повинні контактувати з заготовкою, щоб уникнути забруднення заготовки.


5. Підбір зварювальних матеріалів
Qingtuo рекомендує: використовувати зварювальний дріт ERNiCrMo-4 та використовувати ENiCrMo-4 як електрод. Цей зварювальний дріт має відмінну корозійну стійкість і технологічні характеристики. Його хімічний склад подібний до основного матеріалу, а вміст марганцю вище, ніж у основного матеріалу. Це може покращити стійкість до тріщин і контролювати пористість під час зварювання. Особливо наднизький вміст вуглецю створює ризик запобігання міжкристальної корозії.
1634621231495539

6. Попередній підігрів і температура міжшарових шарів:
У середовищі кімнатної температури зварювання Hastelloy зазвичай не вимагає попереднього нагрівання. Тільки коли температура в повітрі нижче нуля градусів або коли накопичується волога, основний матеріал необхідно нагріти, але температура нагріву повинна досягати лише 30-40 ℃.

Під час процесу зварювання метал шва буде утворювати металеву сполуку Fe-Cr при високій температурі (375-875°C) протягом тривалого часу, тобто σ-фаза, характеристики σ-фази надзвичайно тверді та крихкі. , і розподіляється на межі зерен. Знижувати ударну в’язкість металу шва і стає крихким.
При багатошаровому зварюванні температура між шарами повинна бути нижчою за 90 ℃, мета полягає в тому, щоб запобігти занадто довгому нагріву 375-875 ℃, що спричиняє сигма-фазове окрихкість.

7. Запобіжні заходи під час зварювання
Щоб зменшити тепловіддачу при зварюванні, спробуйте вибрати невеликий зварювальний струм і використовувати швидкий метод зварювання для зварювання. Крім того, оскільки Hastelloy схильний до розтріскування в кінцевому положенні дуги, дугову яму необхідно заповнити, коли дуга закрита. Перед дуговим зварюванням попередню дугову яму необхідно відполірувати, а потім очистити м’якою щіткою, перш ніж продовжити. Подальше зварювання. Ці дві обробки можуть придушити появу гарячих тріщин.

Зварні з'єднання схильні до міжкристалічної корозії. У тому числі міжкристалічна корозія зварного шва, «ножове травлення» в зоні перегріву поблизу лінії сплавлення та міжкристалічна корозія температури сенсибілізації в зоні теплового впливу.

8. Термообробка після зварювання:
Однак у дуже суворих умовах матеріали C-276 і зварені деталі повинні бути піддані термічній обробці розчином для отримання найкращої корозійної стійкості.
Вважається, що термічна обробка матеріалу сплаву Hastelloy C-276, «спеціальна сталь 100 секунд», включає два процеси: (1) нагрівання при 1040 ℃ ~ 1150 ℃; (2) швидке охолодження до чорного стану (400 ℃ протягом двох хвилин зліва і справа), матеріал, оброблений таким чином, має хорошу корозійну стійкість. Тому термічна обробка сплаву Hastelloy C-276 для зняття напруги неефективна. Перед тепловою обробкою слід очистити масляні плями на поверхні сплаву від будь-яких забруднень, які можуть утворювати вуглець під час термічної обробки.

Поверхня сплаву Hastelloy C-276 буде утворювати оксиди під час зварювання або термічної обробки, що зменшує вміст Cr в сплаві та впливає на стійкість до корозії, тому його необхідно очищати. Ви можете використовувати дротяну щітку з нержавіючої сталі або шліфувальний круг, потім занурити в суміш азотної кислоти і плавикової кислоти у відповідному співвідношенні для маринування і нарешті промити чистою водою.

9. Запобіжні заходи щодо зварювальних інструментів:
Інструментами обробки повинні бути спеціальні засоби для очищення нікелевих сплавів. Ці інструменти слід зберігати окремо та чітко позначати, щоб уникнути плутанини з іншими інструментами.

Слід подбати про те, щоб заготовка не стикалася з легкоплавкими металами, щоб запобігти утворенню крихкості нестійких металів через збільшення вмісту вуглецю або сірки. Під час виробничого процесу також слід обмежити використання крейди, чорнила та мазі для вимірювання температури.

Шліфувальний круг, який використовується для шліфування заготовки, не повинен містити іонів заліза, а клей не повинен бути органічною смолою.

Позиціонування обладнання під тиском перед зварюванням повинно виконуватися за допомогою того ж процесу, що й кваліфіковане офіційне зварювання, а в кінці зварювальний шов для позиціонування повинен бути розплавлений у постійний зварювальний шов. Зварювані деталі не допускається примусово збирати, щоб викликати локальне затвердіння зварюваних деталей.