86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Інструкція з контролю викривлення гасіння кованих шестерень

ЧАС: 2021-08-10 HITS: 39

19-1


Гасіння оковані шестерніє основною ланкою, яка викликає спотворення. Основний метод контролю викривлення гасіння полягає в тому, щоб охолодити всі частини шестерні якомога рівномірніше. Крім того, є кілька важливих проблем:

1. Вплив прокалюваності самої сталі на викривлення.

Чим вище прокаливаемость сталі, тим більший об'єм бере участь у перетворенні конструкції. Коли заготовка повністю загартована і все є мартенситом, різниця в об’ємі між до і після загартування досягає максимуму, а зміна об’єму сталі з вмістом вуглецю 1% становить близько 1%; якщо тільки половина загартованого, тобто половина об’єму загартується в мартенсит, різниця в об’ємі до і після загартування буде вдвічі меншою за попередню. Отже, чим менше загартовуваність, тим менше викривлення гасіння. Навпаки, викривлення гасіння кованого механізму більше.

У багатьох кованих передачах, щоб вирішити проблему викривлення, часто використовується метод зниження твердості сердечника. Однак, враховуючи міцність шестерні, твердість сердечника не може бути занадто низькою, оскільки важливою причиною втомного руйнування багатьох зубчастих коліс є відхилення твердості серцевини. Тому це стало серйозним протиріччям у виробництві передач. Щоб вирішити протиріччя між міцністю зубчастого колеса та деформацією термічної обробки щодо вимог щодо твердості сердечника зубчастого колеса, загартованість сталі має бути розумно обмежена.

Експерименти показують, що поки загартованість (або твердість серцевини) сталі однакова, спотворення також подібне, що створює сприятливі умови для контролю викривлення. Для викривлення зубчастого загартування важливий рівень прокалюваності сталі, але більш важливою є ширина смуги прокалюваності сталі, тобто ступінь коливання прокалюваності. Саме тому, що загартованість сталі має велике значення для загартування зубчастих коліс, усі країни включили загартовування до стандартів на сталь. В останні роки ширина загартовуваних смуг ще більше звужується. Наприклад, німецькі «Технічні умови постачання навуглецю та загартованої сталі» нещодавно передбачили вузькі загартовані сталі, а пропускна здатність була зменшена з 8 HRC для звичайних загартованих сталей до 5 HRC. Новий стандарт, виданий нашою країною в 2004 році, також зменшив ширину загартованої смуги в порівнянні з оригінальним стандартом.

2. Примусове загартування тиском.

Багато вітчизняних виробників кованих передач в концепції виступають за безкоштовне гартування, щоб спростити процес, полегшити експлуатацію та зменшити витрати. Значний вплив зазнав також розвиток технології та обладнання примусового загартування під тиском. На жаль, важко контролювати викривлення зубчастих коліс зі спеціальними конструкціями, такими як конічні шестерні шляхом вільного загартування. Протягом десятиліть викривлення конічних шестерень мучило індустрію ковальських шестерень моєї країни. Насправді, у виробництві термічної обробки для викривлення заготовок, таких як невеликі спіральні свердла та тонкі стрижні, кожен визнає використання випрямлення під тиском для досягнення стабільного масового виробництва; а також для виготовлення тонкостінних і великостінних зубчастих передач у кованих зубчатих колесах. Для таких деталей, як дискові конічні шестерні та зубчасті втулки автоматичного синхронізатора, використання загартування преса може також усунути або зменшити вплив різних потенційних факторів спотворення, що існують у процесі виробництва та термічної обробки під сильним тиском. Ціна, яку платять за безкоштовне гасіння, значно нижча. Тому примусове загартування пресом має бути важливим і незамінним процесом.

Нещодавно за кордоном був розроблений формований процес індукційного загартування для зміцнення спеціальних передач, особливо конічних шестерень і втулок синхронізаторів, і він досяг значних результатів. Цей новий процес поєднує в собі переваги індукційного та компресійного зміцнення, що може значно зменшити викривлення, а також зменшити або виключити наступні процеси. Крім того, оскільки індукційне загартування гаситься теплоносієм на водній основі, шестерню після термічної обробки очищати не потрібно. При цьому вбудований індуктор можна використовувати не тільки для нагрівання та гартування, але й для нагрівання та відпуску деталей без додаткового обладнання, тому вартість виробництва значно знижується.

Qingtuo надає високоточні поковки з нікелевих сплавів та спеціальних сплавів, 10 найкращих виробників, що спеціалізуються на аерокосмічних поковках у Китаї.

Наші переваги:
● 25-річний досвід у виробництві високотемпературних сплавів.

● Професійна технічна команда.

● 8 тонн VIM +X тонн VAR.

● 10 найкращих виробників аерокосмічних поковок.

● Постачальник кованих компонентів двигуна для Rolls-Royce.