86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Чи легко обробляється нікель-хром-молібденовий сплав 2.4611?

ЧАС: 2021-07-31 HITS: 16

2.4611 високотемпературний сплав - це високотемпературний сплав з високотемпературного матеріалу класу 760℃800MPa. Ливарний високотемпературний сплав відноситься до типу високотемпературного сплаву, який може або може бути утворений методами лиття. Його основні особливості:

1. Має більш широкий діапазон складу. Оскільки не обов’язково враховувати його продуктивність деформаційної обробки, конструкція сплаву може зосередитися на оптимізації продуктивності його використання. Наприклад, для суперсплавів на основі нікелю вміст γ' можна регулювати до 60% або вище шляхом регулювання складу, щоб сплав все ще міг підтримувати відмінні характеристики при температурі до 85% від температури плавлення сплаву. сплав.

2. Він має ширшу область застосування. Завдяки особливим перевагам методу лиття можна проектувати та виготовляти високотемпературні виливки з сплавів із майже чистою формою або без маржу з довільною складною структурою та формою відповідно до потреб використання деталей.

За температурою експлуатації ливарного сплаву його можна розділити на три категорії:

Тип 1: Суперсплави з рівноосного лиття кристалів, що використовуються при -253~650℃. Ці сплави мають хороші комплексні властивості в широкому діапазоні температур, і вони можуть зберігати міцність і пластичність при низьких температурах без зниження. Наприклад, Сплав Монель К500, який використовується в аерокосмічних і аерокосмічних двигунах, має міцність на розрив 1000 МПа, межу плинності 850 МПа і пластичність при розтягуванні 15% при 650°С; його термін служби під навантаженням при 650°C і 620 МПа становить 200 годин. Використовується при виготовленні корпусів дифузорів в авіадвигунах і різних складних конструкційних деталей насосів в аерокосмічних двигунах.

Тип 2: Суперсплави з рівноосного лиття кристалів, що використовуються при 650~950℃. Ці сплави мають більш високі механічні властивості та стійкість до термічної корозії при високих температурах. Наприклад, сплав К419, при 950°C, міцність на розрив більше 700 МПа, а пластичність при розтягуванні більше 6%; при 950°C межа витривалості протягом 200 годин перевищує 230 МПа. Цей тип сплаву придатний для використання в якості лопатей турбін авіаційних двигунів, напрямних лопатей і литих турбін.

Тип 3: Спрямоване затвердіння стовпчастих кристалів і монокристалічних суперсплавів, які використовуються при 950~1100℃, мають чудові комплексні характеристики та стійкість до термічної корозії в цьому діапазоні температур. Наприклад, монокристалічний сплав DD402 має термін служби більше 100 годин при навантаженні 1100°C і 130 МПа. Це матеріал для лопатей турбіни з температурою побутового використання, який підходить для виготовлення лопатки турбіни першої ступени нового високопродуктивного двигуна.

З постійним удосконаленням технології точного лиття також з’являються нові спеціальні процеси. Технологія дрібнозернистого лиття, технологія спрямованого затвердіння, технологія СА складних тонкостінних конструкцій тощо значно підвищили рівень лиття високотемпературних сплавів, а сфера застосування продовжувала збільшуватися.