86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Супернержавіюча сталь відіграє важливу роль у промисловості опріснення

ЧАС: 2021-03-31 HITS: 10

Супер нержавіюча сталь користується перевагою широкомасштабної опріснювальної промисловості на Близькому Сході завдяки своїй корозійній стійкості та надвисокій теплопровідності. На надзвичайно посушливому Близькому Сході прісної води мало, але населення продовжує зростати, а питна вода все ще є дуже цінним товаром.

Протягом десятиліть цей район покладався на процеси опріснення, щоб забезпечити мешканців району цінною прісною водою.

11-1

Індустрія опріснення є глобальною галуззю. На даний момент у світі існує понад 17,000 174 комерційних опріснювальних установок, які забезпечують придатною водою XNUMX країни. Опріснювальні установки видаляють сіль і мінерали з морської води, що робить її більш придатною для споживання людиною та сільськогосподарського зрошення.

Потужності з опріснення на Близькому Сході становлять понад 60% загальної світової потужності. Саудівська Аравія є найбільшим виробником опрісненої морської води в регіоні. Через свою корозійну стійкість супернержавіюча сталь стала кращим матеріалом обладнання для дистиляційних опріснювальних установок і установок для опріснення зворотного осмосу.


Процес опріснення

Сучасні опріснювальні установки зазвичай використовують два процеси - процес дистиляції або процес зворотного осмосу, і сталь є основним матеріалом цих двох процесів.

Після того, як морська вода, що транспортується по трубопроводу, буде оброблена одним із процесів, вона буде розділена на очищену воду та концентрований розсіл, і солоність концентрованого розсолу вища, ніж у вихідної морської води.

Процес дистиляції імітує процес кругообігу води, який використовує тепло для випаровування та конденсації морської води для досягнення очищення морської води.

У установці для опріснення зворотного осмосу водяний насос високого тиску використовується для проходження морської води крізь мембрану, яка дозволяє воді проходити, блокуючи сіль та інші тверді мінеральні речовини.

Завдяки своїй корозійній стійкості, супернержавіюча сталь стала матеріалом вибору для цих двох опріснювальних установок. Супер нержавіюча сталь довговічна і не вимагає технічного обслуговування. Це невід’ємна частина успіху галузі опріснення.


Стійкість до корозії супер нержавіючої сталі

На установках для перегонки та опріснення зазвичай використовуються дуплексні супернержавіючі сталі, що містять молібден, такі як супернержавіючі сталі 2205 і 2304, які мають чудову корозійну стійкість.

Дуплексна супернержавіюча сталь також має високу механічну міцність, що означає, що вона використовується менше при будівництві обладнання, тому загальна вага випарника в опріснювальній установці може бути зменшена на 30%, тим самим підвищуючи економічну ефективність.

У установці з опріснення зворотного осмосу використання супернержавіючої сталі з вмістом молібдену та супердуплексної супернержавіючої сталі (наприклад, супернержавіюча сталь 6, яка використовується на опріснювальному заводі Ашкелон в Ізраїлі) також може ефективно пригнічувати корозію.

Незважаючи на те, що технологія опріснення продовжує розвиватися, супернержавіюча сталь все ще є поширеним матеріалом з надійністю та корозійною стійкістю в промисловості опріснення.


Нові зелені рішення

Будучи енергоємною галуззю, опріснення має величезний вуглецевий слід, а поточні інноваційні нові технології опріснення допоможуть галузі стати зеленішою.

У січні 2020 року уряд Саудівської Аравії доручив британській компанії Solar Water побудувати першу в країні опріснювальну установку купольного типу в новому місті «NEOM» на північному заході.

Відповідно до сонячної концепції купола Solar Water, морська вода буде текти в гідрологічний купол, побудований зі сталі та скла, а сонячне випромінювання буде зосереджено на скляній структурі зі сталевим каркасом за допомогою параболічних дзеркал.

Ця інноваційна технологія може утворити «безперервний кругообіг води» всередині купола. Корозійна стійкість і супертеплопровідність сталі є ключем до успіху цього проекту.

З появою рішень у сфері відновлюваної енергетики сталь як міцний, надійний і добре перероблений матеріал продовжуватиме відігравати важливу роль у сфері опріснення.