86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Що таке штамповка? Яка класифікація поковок?

ЧАС: 2021-07-31 HITS: 16

17-1

Що таке штампування?

Штампування кування Поняття відноситься до методу кування, який використовує форму для формування заготовки на спеціальному кувальному обладнанні для отримання ковки. Поковки, виготовлені цим методом, мають точні розміри, невеликі припуски на обробку, складну конструкцію та високу продуктивність.


Які існують класифікації штамповки?

Кування штампом поділяють на відкрите кування та закрите кування. Металеву заготовку стискають і деформують у порожнині кувальної матриці певної форми для отримання поковок. Штампове кування зазвичай використовується для виготовлення деталей з малою вагою і великими партіями. Кування штампом можна розділити на гаряче кування, тепле кування та холодне кування. Тепле кування та холодне кування – це майбутній напрямок розвитку штамповки, а також рівень технології кування.

За матеріалами ковку можна розділити на ковку чорних металів, ковку кольорових металів і формування порошкових виробів. Як видно з назви, матеріалами є вуглецева сталь та інші чорні метали, мідь та алюміній та інші кольорові метали та матеріали порошкової металургії.

Екструзія повинна належати до штамповки, яку можна розділити на екструзію важких металів і екструзію легких металів.

Закрите штампування та закрите осадження є двома передовими процесами ковки. Оскільки спалаху немає, рівень використання матеріалів високий. Завершити обробку складних поковок можна одним процесом або декількома процесами. Оскільки спалаху немає, площа кування кування зменшується, а також зменшується необхідне навантаження. Однак слід зазначити, що заготовки не можуть бути повністю обмежені. З цієї причини слід суворо контролювати об’єм заготовок, контролювати взаємне розташування кувальних штампів і вимірювання поковок, а також докладати зусиль, щоб зменшити знос кувальних штампів.