86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Що таке Інконель? Які характеристики Inconel?

ЧАС: 2021-07-31 HITS: 12

Inconel — це сплав на основі нікелю, заліза та кобальту, розроблений для застосувань, де 2113 вимагає чудових механічних та хімічних властивостей при високих температурах. Інконель 718 — нікель-хромовий сплав 5261, що зміцнюється; Високий вміст нікелю в Inconel 600 робить сплав дуже сильною стійкістю до корозії 4102 і 1653, що розтріскується під напругою хлоридом, і може підтримувати високу корозійну стійкість у відновленому стані. А також має сильну стійкість до корозії в лужному розчині; Сплав Inconel X-750 – це переважно суперсплав на основі нікелю з γ, Ti, Nb)] фазовим зміцненням старіння тощо.

Інконель має однофазну структуру і має подібні проблеми з аустенітною нержавіючої сталлю під час зварювання, такі як зварювання гарячих тріщин, пори зварювання та міжкристалічна корозія зварних з’єднань.


(1) Чутливість зварювання гарячих тріщин

Інконельне зварювання іноді утворює макротріщини, мікротріщини або обидва зварні шви. Термічний розтріскування викликається змішуванням сірки, свинцю, фосфору або низькоплавких металів з утворенням тонких міжкристальних плівок і спричиняє сильну крихкість при високих температурах. Як правило, це викликано включеннями, що проникають з поверхні вздовж міжзерен. Крім того, тепловіддача при зварюванні є відносно великою, що призводить до перегріву зварювального з’єднання і утворення грубих зерен. Деякі легкоплавкі евтектичні кристали зосереджені на грубих стовпчастих кордонах зерен. Вони мають низьку міцність і високу крихкість, легко утворюють гарячі тріщини під дією зварювального напруження. Коли дуга замикається, дуговий кратер не заповнений, поточний час затухання невеликий, кількість нанесеного металу на дузі невелика, і з'являється ямка, її міцність слабка, і легко утворювати мікротріщини на дузі під дією напруги фазового перетворення та стримуючої напруги.


(2) Організація легко бути грубою

Під впливом тепла під час зварювання зварний шов і основний метал схильні до перегріву, що призводить до утворення грубих кристалічних зерен і зниження механічних властивостей і корозійної стійкості з’єднання.


(3) Рідкий метал має погану текучість, його нелегко намочити та розтікати, він схильний до дефектів, таких як підрізання та нерозплавлення

 Навіть якщо зварювальний струм збільшується, плинність рідкого металу шва не покращиться, але це призведе до побічних ефектів. Надмірний зварювальний струм не тільки перегріє зварювальну ванну і підвищить ймовірність термічного утворення тріщин, але і зробить розкислювач металу шва надмірним. Випаровування збільшує пористість.


(4) Чутливість до продихів

Інконель, особливо промисловий чистий нікель тощо, завдяки невеликому відстанню рідкої фази та поганій плинності, легко утворювати пори, коли зварювання швидко охолоджується. Кисень, водень, азот, вуглекислий газ та оксид вуглецю мають велику розчинність у розплавленому рідкому інконелі, але їх розчинність у твердому стані значно знижена. Коли зварювання сплавів на основі нікелю змінюється з високої температури на холодну, газ знаходиться в наплавленому металі. Розчинність пірувату також відповідно зменшується. Звільнений газ у рідкому нікелі з поганою плинністю не може повністю перелитися до застигання зварювального шва сплаву Інконель з утворенням пір.


(5) Глибина проплавлення металу шва

Глибина проплавлення деяких металів зварного шва Інконель становить лише половину звичайної вуглецевої сталі.


(6) Корозія в зоні зварювання

Коли сплав Ni-Mo проходить через температурну зону сенсибілізації (1200℃~1300℃ і 600℃~900℃), багаті молібденом фази випадають уздовж кордонів зерен, що призводить до зон збіднення Mo і міжкристалічної корозії.