86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Що таке Monel 400 Alloy (UNS No4400)? Все, що ви повинні знати

ЧАС: 2020-06-05 HITS: 9

Alloy 400є однофазним твердим розчином нікель-мідного сплаву, який має чудову стійкість до багатьох корозійних середовищ в діапазоні температур від мінус до 800°F. Цей сплав може бути загартований тільки шляхом холодної обробки, а не термічної обробки. Температура Кюрі сплаву знаходиться в діапазоні температур навколишнього середовища і залежить від змін хімічного складу сплаву. Рекомендується обережно використовувати його в програмах, які вимагають сильних немагнітних характеристик. Співвідношення міді до нікелю в сплаві 400 майже таке ж, як і в руді, з якої походить метал. Цей сплав був вперше запатентований більше 100 років тому, і він досі є одним з найбільш часто використовуваних корозійно-стійких сплавів, що випускаються на ринку.

Характеристики VDM®Alloy 400:

Стійкість до корозії під впливом хлоридів
Відмінна міцність навіть при нижчих температурах застосування
У порівнянні з іншими високолегованими матеріалами, простий в обробці
Схвалено для використання в посудинах під тиском від -10 до 425°C (14 до 797°F) відповідно до таблиці матеріалів VdTÜV 263 і вище
Відповідно до специфікацій котлів і посудини під тиском ASME, максимальна температура може досягати 480°C (896°F).


Послуги з обробки:
зварювання
Рекомендується зварювати сплав газовим дуговим зварюванням, дуговим зварюванням металів, дуговим зварюванням газом металу та зварюванням під флюсом.

кування
Кування сплаву Монель 400 слід проводити за допомогою контрольованих процедур.
3-1

Гаряча робота
Цей сплав необхідно піддавати гарячій обробці, вибравши відповідну температуру. Типовий діапазон температур для гарячої обробки становить 648-1176°C (1200-2150°F).

Холодна робота
Для отримання кращих результатів обробки для холодної обробки можна використовувати м’які матеріали форми.

отжиг
Сплав MONEL 400 можна відпалювати при температурі 926°C (1700°F).


3-1

Галузь і застосування:

Сплав 400 широко використовується в різних галузях промисловості і особливо корисний в морській промисловості та хімічній промисловості. Типові застосування включають насоси та клапани, карданні вали, суднові кріплення та кріплення, електронні компоненти, пружини, обладнання для хімічної обробки, резервуари для прісної води та розсолу, технологічні ємності та трубопроводи, бойлерні підігрівачі живильної води та інші теплообмінники.


Сплав нікелю/міді з високою міцністю на розрив має високу стійкість до атмосферної корозії, розсолу та різних розчинів кислот і лугів. Використовується в суднобудуванні, хімічному та вуглеводневому обладнанні, клапанах, насосах і теплообмінниках.


Qingtuo process fabrication center is a comprehensive platform with well-equipped machine, which are imported from Japan, German, Taiwan etc. The machining centers has multi-standard, high-precision and multi-function equipments like five face cnc gantry machining centers,NC floor type boring machines,vertical/horizontal turning-milling machines,vertical/horizontal Lathes,deep-hole drilling machines, multi-drilling machines and planers,vertical machining centers,vertical/horizontal milling machines,NC planners, Laser cutting machines,Bench drilling machine,rolling machine. Our welding center can provide NGW,SAC,automatic SAW,GMAW,TIG,SMAW,PAW,SW etc.We can provide process service like cutting,beveling,bending,rolling, press-punching, welding,drilling and lathing etc,as well as finished products and components for vessel and tank.