86-17708476248

EN
всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна>Новини>Новини галузі

Яка різниця між легованими матеріалами на основі нікелю та нержавіючої сталлю?

ЧАС: 2021-07-31 HITS: 18

16-1

Яка різниця між легованими матеріалами на основі нікелю та нержавіючої сталлю?


1. Різні визначення

Сплав на основі нікелю це особливий вид нержавіючої сталі, різновид високолегованої нержавіючої сталі з високим вмістом нікелю, високим вмістом хрому та молібдену.

Нержавіюча сталь - це абревіатура нержавіючої та кислотостійкої сталі. Сталі, які стійкі до слабких корозійних середовищ, таких як повітря, пара та вода, або мають стійкість до іржі, називаються нержавіючими сталями.

2 Висока ефективність

Сплави на основі нікелю мають дуже хорошу місцеву корозійну стійкість. Вони мають хорошу стійкість до точкової корозії та хорошу стійкість до корозії під напругою в умовах морської води, повітря, наповнених щілинами та низькошвидкісною ерозією. Він є замінником сплавів на основі Ni та титанових сплавів. Матеріал. У той же час він має кращу стійкість до високих температур або корозії. І нержавіюча сталь майже в цьому плані.

3. Різна класифікація

Фазова структура сплавів на основі нікелю є стійкою аустенітною металургійною структурою.

Нержавіючу сталь часто поділяють на мартенситну сталь, феритну сталь, аустенітну сталь, аустенітно-феритну (дуплексну) нержавіючу сталь і нержавіючу сталь, що зміцнюється осадками, відповідно до стану організації.

Розширена інформація

Прецизійні сплави, включаючи магнітно-м’які сплави на основі нікелю, прецизійні сплави на основі нікелю та електронагрівальні сплави на основі нікелю. Найбільш часто використовуваним магнітним м’яким сплавом є пермаллой з близько 80% нікелю. Його максимальна і початкова проникність високі, а коерцитивність низька. Це важливий основний матеріал в електронній промисловості.

Основними легуючими елементами прецизійних сплавів на основі нікелю є хром, алюміній і мідь. Цей сплав має високий питомий опір, низький температурний коефіцієнт питомого опору і хорошу корозійну стійкість, і використовується для виготовлення резисторів. Електронагрівальний сплав на основі нікелю - це нікелевий сплав з 20% хрому, який має хорошу стійкість до окислення та корозійної стійкості та може використовуватися протягом тривалого часу при температурі від 1000 до 1100 ℃.